Q Club

Київський міжнародний енергетичний клуб «Q-club»

Міжнародна громадська організація, що об’єднує експертів, політиків, бізнесменів, дипломатів й виступає дискусійним майданчиком для обговорення та вирішення важливих проблем паливно-енергетичного комплексу України.

Бачення і місія

Наша діяльність направлена на сприяння ефективному функціонуванню та сталому розвитку енергетичного комплексу України.

Керуючись суспільними інтересами ми прагнемо:

  • Бути платформою для діалогу і взаємодії влади, підприємців, науковців, громадськості, ЗМІ в справі дослідження, популяризації й впровадження передового «енергетичного» досвіду на міжнародному, національному і регіональному рівнях.
  • Стати громадським дорадчим органом для влади в питання формування державної політики в енергетичній сфері.

Цінності

Відкритість – ми здійснюємо свою діяльність прозоро й завжди готові до діалогу.
Відповідальність – ми пропагуємо відповідальне ставлення до ресурсів, навколишнього середовища й оточуючих.
Ефективність – ми прагнемо до ефективного й ощадного використання ресурсів та ефективної взаємодії в рамках усіх суспільних процесів.

Історія та діяльність

Клуб розпочав свою діяльність з грудня 2007 року, пройшов державну реєстрацію з отриманням відповідного реєстраційного свідоцтва Міністерства Юстиції України № 2911 від 26 травня 2008 року. Наразі, «Q-club» налічує 17 дійсних членів клубу із 5 країн світу.

На засіданнях клубу публічно обговорюються аналітичні доповіді, стратегічні концепції та розглядаються зміни до «енергетичного» законодавства, які сприяють зміцненню енергетичної безпеки країни. Значне місце в роботі клубу займає розгляд та обговорення «енергетичних» транскордонних проектів та прогнозування перспектив участі в них України.

«Q-club» за участі провідних ЗМІ оприлюднює дослідження, аналізи та прогнози розвитку енергетичного ринку з метою формування державної енергетичної стратегії, програм енергозбереження та енергоефективності.

Відповідного до власного статуту «Q-club» направляє пропозиції, які пройшли всебічне громадське обговорення, в органи влади для сприяння їх подальшому затвердженню й впровадженню на державному рівні.

«Q-club» прагне бути корисним для ЗМІ, інформуючи громадськість щодо останніх тенденцій на світовому, міжрегіональному та національному енергетичних ринках, та забезпечуючи українських та іноземних журналістів відповідною інформацією щодо нових тенденцій ПЕК.

Долучившись до Q-club ви отримаєте можливість:

  • Донести власну позицію з енергетичних питань до влади, бізнесу, широкої громадськості.
  • Представляти власні проекти, ідеї в середовищі експертів, бізнесменів, інших учасників паливно-енергетичного ринку.
  • Знайти партнерів для спілкування, обміну інформацією та досягнення спільних цілей.
  • Долучитися до формування державної політики в сфері ПЕК.
  • Займатися просвітницькою роботою та суспільно корисними заходами в рамках енергетичної сфери.
  • Розширити коло професійних та бізнесових контактів.

Теги