Q Club

Б.Соколовський: візит В.Януковича до Москви не призведе до зниження ціни на газ

Сьогоднішній візит Президента України Віктора Януковича до Москви, не призведе до зниження ціни на російський газ для України. Таку думку в коментарі УНН висловив Уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки 2008—2010 років Богдан Соколовський.

«Нічого доброго очікувати не потрібно, бо Росія не має жодної мотивації зменшувати ціну без причини. Те, що росіяни хочуть або ГТС, або інші поступки у вигляді Митного союзу, я не думаю, що наше керівництво піде на це, бо вони розуміють, що віддати ГТС чи вступити в Митний союз — розписатись у своїй непотрібності для Росії. Я думаю, що поговорять і розійдуться», — сказав співрозмовник агентства.

Він також висловив думку, що до кінця цього контракту, Україна змушена «стиснувши зуби його виконувати».

«Росія не має жодної мотивації для зниження ціни. Не для того вони домагались високих цін, щоб сьогодні знижувати за просто так», — додав Б.Соколовський.

Нагадаємо, у Москві проходить зустріч президента України Віктора Януковича з російським колегою Володимиром Путіним. Президенти обговорюють комплекс питань, одне з яких — співпраця України з Митним союзом.

За матеріалами: «УНН»

Теги