Q Club

НАК «Нафтогаз України» оголосила тендер на надання контргарантій для постачання газу з Європи

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» оголосила тендер на надання банківських платіжних контргарантій на 40 млн доларів для поставок газу з Європи. Про це йдеться в повідомленні компанії, оприлюдненому на веб-порталі державних закупівель.
Термін дії контргарантій — 1 рік.
Призначення контргарантій: для отримання безвідкличних безумовних банківських гарантій платежу на першу вимогу від іноземних банків, які мають кредитний рейтинг не нижче як Baa2 Moody's або аналогічний від S&P або Fitch для забезпечення придбання й транспортування природного газу в Україну через європейські газотранспортні системи, шляхом укладання відповідних договорів з постачальниками природного газу й/або операторами газотранспортних мереж, зокрема Eustream.
Заявки приймаються до 10:00 6 жовтня, розкриття пропозицій відбудеться об 11:00 цього ж дня.
Як повідомляло агентство, 2 вересня Україна почала реверсні поставки природного газу з території Словаччини по трубопроводу «Вояни — Ужгород».
Оператор газотранспортної системи Словаччини компанія Eustream гарантує мінімальну потужність поставок природного газу з 1 жовтня 2014 року не нижче 17,6 млн куб. м газу на добу.

За метеріалами «Українські новини»

http://un.ua/

Теги