Q Club

Перша свердловина у рамках проекту з Chevron може з'явитися вже цього року – Мінекології

Кабінет міністрів України знайшов порозуміння з Львівською та Івано-Франківською обласними радами щодо угоди про розподіл продукції (УРП) з Chevron в рамках розробки Олеської площі. Про це розповів міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков в ході 4-ї Щорічної конференції інституту Адама Сміта «Український енергетичний форум» у Києві у вівторок, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Мінекології.

«Ми вийшли на порозуміння з органами місцевого самоврядування по тих площах, на яких буде працювати Chevron. Я як міністр екології вдячний компанії Chevron за ту роботу, яку вона зробила. І ми будемо вітати ті нові технології, які компанія буде застосовувати в роботі на цих площах», — зазначив міністр.

За його словами, уряд планує підписати УРП з Chevron протягом двох місяців, а перша свердловина в рамках проекту може бути закладена вже до кінця року.

Проскуряков зазначив, що протягом півроку також планується вийти на підписання угоди по Скіфської площі (шельф Чорного моря) з міжнародним консорціумом на чолі Exxon Mobil. У поточному році планується провести конкурси на укладення УРП по Слобожанській площі і повторний конкурс з Фороської площі.

Як повідомлялося раніше, на думку народного депутата Віктора Балоги, Якщо В.Янукович віддасть ГТС і газосховища росіянам (а він про це дуже прозоро натякнув у “Діалозі з країною”) — Shell і Chevron можуть піти з України, так і не почавши працювати.

За матеріалами: «УНН»

Теги