Q Club

ЗАЯВА КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО КЛУБУ «Q-CLUB»

Міжнародна громадська організація Київський міжнародний енергетичний клуб “Q-Club” звертається до Президента України, Українського Уряду, депутатів Верховної Ради з вимогою невідкладно виконати всі зобов'язання української сторони для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на Саміті “Східного партнерства”, що відбудеться 28-29 листопада 2013 р. у Вільнюсі.

Україна як країна, на території якої знаходиться географічний центр Європи, держава з високим науковим, економічним потенціалом, з європейськими культурними цінностями та європейською історією, протягом всього періоду свого розвитку та становлення природно є важливим складовим елементом європейської дійсності і успішного європейського майбутнього.

Ми вітаємо результативні дії влади, що були спрямовані на зміцнення енергетичної безпеки держави шляхом євроінтеграції української енергетики. Україна достойно пережила найважчі часи своєї газової залежності від російського монополіста, відчувши реальне ставлення до українського народу влади східного сусіда.

Стабільно працюють спільні з ЄС газо- та енергопостачальні проекти, залучені вагомі інвестиції в розвиток власного нафто- , газо- і вуглевидобутку, будівництво найбільших у Європі сонячних та вітрових електростанцій. Україна увійшла повноправним членом у ряд європейських енергетичних інституцій, взявши на себе відповідальні, але необхідні для подальшого розвитку держави зобов'язання.

Київський міжнародний енергетичний клуб вбачає необхідність у більш рішучих змінах та реформах з використанням європейського досвіду впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, збільшенні складової відновлювальної енергетики в енергетичному балансі України, підвищенні рівня природоохоронних заходів в енергетичній галузі. Все це теж можливе лише за умови тісної співпраці у колі європейської сім'ї.

Вже не вперше Україна стоїть перед визначенням своєї подальшої долі. Влада, інтелігенція держави мусять глибоко проаналізувати глобалізаційні процеси і приймати не ситуативні рішення, які до цього часу здебільшого виявлялись для України хибними, а мудрі, далекоглядні — здатні забезпечити українському народові достойне майбутнє!

Колектив Київського міжнародного енергетичного клубу «Q-club»

Теги