Коментарі експертів

12
лютого 2012
"Враховуючи те, що "РосУкрЕнерго" має імідж проблемної компанії, вони можуть змінити назву і далі працювати під іншою назвою", – повідомив ІМК президент Київського міжнародного енергетичного клубу Олександр Тодійчук.
11
лютого 2012
Фахівці не виключають, що населенню можуть дійсно постачати низькокалорійний газ, який дає малу віддачу тепла. Таку думку Радіо "Свобода" висловили президент Київського міжнародного енергетичного клубу Олександр Тодійчук та експерт з енергетичнх питань Юрій Корольчук.
10
лютого 2012
"Обгрунтувати підвищення тарифів, коли 30-40% тепла втрачається на шляху від котельні до споживача, неможливо", - зазначив голова Комітету енергетичної незалежності Україні, експерт з енергетичних питань Іван Надєїн, коментуючи вимогу М.Азарова провести повний енергоаудит в країні.
10
лютого 2012
Група експертів та вчених підготувала аналітичні довідки та матеріали, які обгрунтовують необхідність введення "зеленого" тарифу на електроенергію, що виробляється з біогазу, повідомив президент Київського міжнародного енергетичного клубу "Q-club, член Української нафтогазової академії Олекснадр Тодійчук.
07
лютого 2012
Сьогоднішня вартість електроенергії для населення покриває лише 25% витрат на її виробництво. Про це у коментарі УНН повідомив провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Сергій Дяченко.
05
лютого 2012
Росія за рахунок України намагається компенсувати нестачу газу для споживачів Європи.
04
лютого 2012
Щоб уникнути позаштатних ситуацій в енергопостачанні, необхідно посилити роль Національної комісії регулювання електроенергетики України. Таку думку в ефірі радіо "Свобода" висловив голова наглядової ради "Київенерго", колишній міністр палива і енергетики Іван Плачков.
03
лютого 2012
У новому газовому конфлікті між Росією та Україною, який виник в результаті взаємних звинувачень сторін у збільшенні відбору обсягів газу, а також у зменшенні обсягів газу, які отримує Європа, винні російська сторона і похолодання. Про це розповів незалежний експерт з енергетичних питань Володимир Саприкін, пише УНН.
02
лютого 2012
Солома є перспективним паливом для України. Про це під час прес-конференції в "Обозревателе" розповів завідуючий відділом теплофізики проблем біоенергетики Інституту технічної теплофізики НАН України Георгій Гелетуха
31
січня 2012
Близько 20% автозаправних станцій (АЗС) України реалізують паливо сумнівної якості, вважає заступник директора науково-технічного центру (НТЦ) "Психея" (Київ) Геннадій Рябцев. Про це з посиланням на повідомлення "Інтерфакс-Україна" пише видання "Дело".
30
січня 2012
В Україну сьогодні немає можливості постачати газ із Норвегії. Про це сказав незалежний експерт з енергетичних питань Володимир Саприкін, пише УНН.
29
січня 2012
Без переведення всієї української газотранспортної системи на реверс, в Україну з Європи, у тому числі і з Норвегії, можна постачати до 1 мільярда кубометрів газу. Якщо ж мова йде про великі обсяги - необхідно будувати трубопровід. Таку думку висловив провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Сергій Дяченко.
27
січня 2012
Російський "Газпром" констатує, незважаючи на заяви про намір скоротити імпорт до 27 мільярдів кубометрів “блакитного палива”, "Нафтогаз України" значно збільшив відбір природного газу.
25
січня 2012
Голова наглядової ради енергокомпанії "Київенерго" Іван Плачков вважає малоймовірним переведення ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, що перебувають в управлінні компанії, на спалювання вугілля.
24
січня 2012
Оцінка вартості української газотранспортної системи, яка почнеться після проведення оголошеного міністром палива та енергетики України Юрієм Бойком тендеру на визначення оцінювача, триватиме близько трьох місяців.
23
січня 2012
Дійсно сьогодні час нового мислення, нового бачення тих проблем, які є на Землі.
21
січня 2012
Україна планує розпочати переговори з провідними країнами-постачальниками газу, щоб диверсифікувати поставки "Газпрому".
20
січня 2012
У видобуток газу в Україні в 2012 р. інвестори можуть вкласти "декілька десятків млн дол". Про це РБК-Україна розповів головний стратег з енергетики компанії IHS CERA Девід Хоббс.
19
січня 2012
У найближчі роки Україна не зможе закуповувати у Росії менше ніж 22–25 млрд. куб метрів на рік. Про це у коментарі виданню «Тиждень» заявив провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко:
18
січня 2012
Експерт з енергетики Олександр Нарбут вважає, що успішним газовим переговорам з Росією заважає відсутність у нинішнього українського керівництва чіткої стратегії енергетичної політики.
18
січня 2012
На думку президента Київського міжнародного енергетичнрого клубу Олександра Тодійчука, Україна може підняти залучення неросійського газу та видобуток власного на новий рівень.
17
січня 2012
Україна володіє набагато більшими потенційними ресурсами природного газу, ніж прийнято вважати. Величезні можливості для підвищення видобутку газу в Україні можуть забезпечити ресурси нетрадиційного газу.
15
січня 2012
Експерт з енергетичних питань Богдан Соколовський вважає слабкою позицію України для того, щоб уникнути в судовому порядку санкцій за недобір російського природного газу.
13
січня 2012
Експерти газового ринку прогнозують продовження дискусії між Україною і Російською Федерацією про ціну та обсяги поставок газу в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма.
12
січня 2012
Дозвіл компанії НАК "Нафтогаз України" на обмеження постачання газу до технологічного мінімуму підприємствам теплокомуненерго не вирішить проблему заборгованості тепловиків перед газовим монополістом, а від його впровадження може постраждати частина населення України. Таку думку УНН висловив енергетичний експерт Володимир Омельченко, коментуючи підписання Президентом Віктором Януковичем змін до закону про теплопостачання.
10
січня 2012
Для постачання російського газу до Європи, навіть у разі повного запуску «Північного потоку» та будівництва «Південного», українська газотранспортна система залишатиметься до певної міри незамінною. Адже цей шлях транспортування газу економічно вигідніший, а крім того, Україна має великі газові сховища, для зберігання великих обсягів газу. Крім того українська ГТС дешевша у використанні. Про це у коментарі УНН повідомив провідний експерт енергетичних програм Сергій Дяченко.
08
січня 2012
На шляху будівництва газопроводу "Південний потік" зняли ще одну перешкоду: Турція дозволила роботи в її економічній зоні Чорного моря. Втім, говорити про втрату транзитних позицій України поки що рано, говорять експерти.
04
січня 2012
Оцінка української газотранспортної системи на рівні $ 20 млрд, озвучена російською стороною, занижена як мінімум в два рази.
«2012 »
« Лютий »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29