Q Club

Опалення за допомогою стічних вод

Як правило, коли ми думаємо про стічні води, які протікають під нашими містами (якщо ми думаємо про них взагалі), ми схильні розглядати їх, як проблему.

Що стосується даного питання, починаючи від вмісту каналізацій до неприємних наслідків аварійності, можна сказати, що наша інфраструктура очищення стічних вод дуже далека від оптимальної.

У Річмонді, Британська Колумбія, однак, деякі міські керівники і заповзятливі енергокомпанії вважають, що можуть перетворити проблему в рішення.

Вони використовують стічні води, які, за вдалими обставинами мають відносно постійну температуру 21 градус за Цельсієм, в якості зручного джерела опалення та охолодження для муніципальних будівель.

У міському театрі, наприклад, була встановлена ​​система, яка прокачує вищезгадані стічні води з каналізації навколишніх кварталів, приблизно 757 літрів в хвилину, і пропускає їх через подрібнювач, який подрібнює і відокремлює тверді частинки від води, повертає тверді частинки в каналізацію, а потім використовує очищену рідину в якості джерела постійного тепла для 40 теплових насосів, які забезпечують близько 150 тонн води на добу для опалення та охолодження будівлі.

За словами Росса Бартона (Ross Burton), операційного директора International Wastewater Systems, компанія в стані фактично відключити котел опалення і охолодження і замінити його цією інноваційною, енергозберігаючої системою.

Аналогічним чином компанія встановила іншу систему в комплексі кондомініуму на 172 будівлі, яка забезпечує гарячу воду для всіх будівель, що зберігає мешканцям близько 70 відсотків від їх рахунків за гарячу воду і, як заявляє компанія, запобігає приблизно 100 тонн викидів щорічно.

За матеріалами: «FacePla.net»

Теги