Q Club

Philips пропонує управляти світлом зі смартфона і економити до 70% енергії

Philips офіційно запустила в роботу платформу, яка пропонує керувати освітленням у приміщенні за допомогою смартфона і заощаджувати до 70% енергії.

Про початок реалізації масштабного світлового проекту на базі Power over Ethernet (PoE) офіційно оголосив підрозділ концерну «Світлові рішення».

Нідерландський електронний гігант встановив систему внутрішнього освітлення з використанням об'єднаної технології PoE і LED-світильників у інноваційному центрі The Watt Family Innovation Center, розташованого на території Університету Клемсона.

Передбачається, що платформа дозволить ефективніше використовувати робочий та навчальний простір, оптимізує управління інфраструктурою будівлі і підвищить її енергоефективність.

Завдяки інтелектуальному PoE-рішенню, яке аналізує інформацію з датчиків присутності, встановлених на кожному світильнику, світло буде автоматично включатися та виключатися в залежності від наявності у приміщенні людей. При цьому інноваційне рішення Philips Envision Manager дозволить контролювати всю освітлювальну систему через єдиний пульт управління з авторизованого комп'ютера, смартфона або планшета.

У Центрі також встановлено найбільший в США медіафасад на базі рішення Philips iColor Flex LMX gen2, з використанням гнучких ниток високої інтенсивності, повнокольорових світлодіодних вузлів та інтелектуального кольорового освітлення. Облаштований на стіні екран представляє собою цифрове полотно, повідомлення з якого можна прочитати на всій території кампуса. Такий спосіб комунікації не тільки підвищує згуртованість студентів, але й створює унікальний імідж університету. Медіафасад складається з понад 45 тис. індивідуально керованих світлових точок, які дають змогу створювати неймовірні ефекти і масштабні інсталяції.

Як зазначає Емі Хантінгтон, президент Philips «Світлові рішення» в Америці, Університет Клемсона став першим навчальним закладом в США, який отримав можливість оцінити переваги системи освітлення на базі Power over Ethernet.

«Інноваційний центр The Watt Family Innovation Center може ефективніше контролювати внутрішню інфраструктуру будівлі, економити електроенергію і скорочувати інші витрати і покликаний стати прикладом для всіх прогресивних навчальних закладів, які прагнуть мотивувати студентів до розробки революційних ідей при підтримці лідерів індустрій та уряду країни», — говорить вона.

У Philips запевняють, що нове рішення забезпечить до 70% економії енергії порівняно з традиційними способами освітлення.

За матеріалами: «Ecotown.com.ua»

Теги