Q Club

Австралія до 2035р. повинна повністю відмовитися від вугільних електростанцій на користь чистої енергії

Якщо Австралія має намір серйозно ставитися до минулорічної Паризької угоди, вона потребує цілеспрямованої стратегії для повної заміни вугільних електростанцій чистою енергією вже до 2035 року.

«Просто зараз долаються світові температурні рекорди, а шкідливі викиди Австралії знову зростають, – сказав Джон Коннор, генеральний директор Інституту клімату. – Політика в галузі клімату та енергетики країни не має надійної мети, інструментів та актуальності, що необхідні для виконання недавніх міжнародних зобов'язань, не кажучи вже по побудову інноваційної, більш безпечної, австралійської економіки з нульовими рівнем викидів».

На прохання міністра з охорони навколишнього середовища було випущено спеціальну доповідь про політику Австралії в галузі клімату. Доповідь зосереджується на «наслідках Паризької угоди і прихильності до неї Австралії». У висновках зазначено, що зараз Австралії не вистачає чіткої стратегії досягнення нульових викидів.

«Ми маємо вийти за рамки аргументів про значення ціноутворення вугілля, – продовжив Джон Коннор. – Треба замінити застарілі і неефективні вугільні електростанції на екологічно чисту енергію. Ціни на вугілля мають важливе значення, але ми повинні бути інформовані про його обмеження в нинішніх політичних і інвестиційних реаліях».

За матеріалами: «Сlean technica»

Теги