Q Club

24 серпня на Хрещатику пройде флеш-моб «Час енергетичної незалежності» та стартує автопробіг електромобілів

До Дня незалежності центральні вулиці та площі міст і містечок України наповняться справжньою атмосферою свята. Хрещатик запропонує киянам феєричні шоу та концерти на кожен вік і смак. Символічно 24 серпня о 15.00 на вул. Хрещатик у межах вул. Прорізної та Городецького пройде флеш-моб «Час енергетичної незалежності» за участю електромобілів та електровелосипедів. Саме з Хрещатику стартує автопробіг електромобілів на Осещину в Tesla Camp (Greencubator) – унікальний табір під відкритим небом, що живиться від відновлюваних джерел енергії.

Організатор заходу – громадська організація Асоціація відновлюваної енергетики «Альтернатива», до акції долучиться також Михайло Демурія – організатор першого в Україні автопробігу електромобілів у Криму, що фінішував днями, а також Євген Хмара – талановитий український композитор, автор музики, що стала гімном Європейського тижня сталої енергетики в Україні. Авто-шоу у підтримку «зелених» технологій відбудеться за участю електромобілів серійного виробництва від компаній Біо Автомотів та СІГ Моторс, а також саморобних електромобілів від клубу «ЕлектроАвтоСам». Вперше в Україні на Хрещатику буде представлено електромобіль-кабріолет ТМ Bio Auto. Генеральний інформаційний партнер – ІА «Інтерфакс-Україна».

В.о. директора АВЕ «Альтернатива» Юлія Малько зазначила: «Час енергетичної незалежності» — це ще один крок до нашої екологічної мрії, адже запорукою розвитку «зелених» технологій є їх популяризація. Ми прагнемо, аби люди знали, що зміни починаються з кожного нас, а майбутнє України за екологічно відповідальним суспільством, яке, безумовно і без жодних сумнівів, обере сталу енергетику та транспорт».

Автопробіг на Осещину – подія, яка об’єднає учасників автопробігу з мешканцями з Tesla Camp. В рамках Tesla Camp з 23 по 25 серпня пройде хакатон – конкурс новаторських проектів та рішень у галузі енергоефективності, що залучить команди програмістів, екологів, вчених та майстрів. Сцена заходу вітатиме українських винахідників та екологічних активістів, а також західних гостів, а незабутня атмосфера, якою пишаються організатори – брати Зінченко (засновники громадської організації Greencubator), живитиме нові відкриття та надихатиме на нові звершення.

Деталі на www.alternativa.info/blog, http://teslacamp.ticketforevent.com/en/, а також у соціальних мережах. За додатковою інформацією звертайтесь до Юлії Малько, АВЕ «Альтернатива»: т. 067 402-47-34; ym@alternativa.info

За матеріалами: АВЕ «Альтернатива»

Теги