Q Club

Енергія очима дітей

Діти почали більше цікавитися енергозбереженням. Це показав цьогорічний конкурс дитячих малюнків та поробок «Енергія очима дітей» в рамках проведення дитячого свята «Казкова енергія» приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей.

Міжнародна громадська організація Київський міжнародний енергетичний клуб “Q-Club” та Міжнародний Енергетичний Центр ім.І.Люндіна організовуючи цю подію ставили за мету поширення концепції енергозбереження та «зеленої енергетики» серед дітей, що допомагає змалечку привчити їх до бережного ставлення до природи. Ми залучаємо молодше покоління до вивчення різних джерел енергії, ефективного використання енергетичних ресурсів та сприяємо їхній енергетичній самосвідомості, енергоефективному світогляду і прояву творчих здібностей.

Цього разу ми дали дітям шанс подати своє бачення енергії, впливу її отримання на природу і потрапити на справжнє дитяче свято, де окрім конкурсів учасники насолодилися першою сценічною постановкою за мотивами незвичайних байок Гюнтера Паулі та спробували власноруч пісочну анімацію.

За матеріалами: «Q-Club»

Теги