Q Club

Професійний діалог розпочато


Вчора, 14 березня 2013 року, у приміщенні Великої конференц-зали Національної Академії Наук України за ініціативи Київського Міжнародного Енергетичного Клубу “Q-club” і Міжнародного енергетичного центру Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина розпочався відкритий фаховий діалог на тему «Перспективи видобутку природного газу в Україні зі сланцевих та інших «нетрадиційних» пластів».

У заході взяли участь провідні науковці і фахівці України та профільних закордонних компаній (програма та список учасників додаються), які поділилися інформацією про розвиток світових технологій пов’язаних із видобутком газу із «нетрадиційних» порід і прогнозами щодо майбутнього цієї галузі в країнах світу та Україні. Дискусія транслювалася «наживо» в Інтернет-мережі на сайті www.qclub.org.ua. На заході були присутні посли Норвегії та Канади, дипломати інших посольств, а також представники громадських організацій та журналісти.

Більшість учасників конференції назвали цю подію своєчасною, цікавою і корисною для України, зважаючи на протилежність думок у нашому суспільстві щодо доцільності розвитку вказаної галузі і велику кількість некоректної інформації пов’язаної з цією галуззю.

Отже відвертий, відкритий і разом з тим професійний діалог щодо майбутнього газу із нетрадиційних джерел в Україні розпочато і буде продовжено у відкритій переписці учасників на сайті “Q-club”, а також на наступному засіданні експертів у другій половині квітня. Побажаємо учасникам успіхів і розумних компромісів, що ґрунтуватимуться на власному досвіді і досвіді інших держав, які започаткували реалізацію своїх проектів вже багато років тому, знайшовши свої рішення наших сьогоднішніх проблем.

Програма заходу Програма

Список учасників Список учасників

За матеріалами: «Q-Club»

Теги