Q Club

«Q-Club» урочисто відзначив своє п’ятиріччя!

11 грудня 2012 р. Київський міжнародний енергетичний клуб «Q-Club» відзначив своє п’ятиріччя. Ця подія – конференція «США – Україна: ІV енергетичний діалог»*, що пройшла на високому представницькому та фаховому рівні, і урочистий прийом від «Q-Club», що завершився вишуканим концертом найпопулярнішого київського оркестру New Era Orchestra, – об’єднала конструктивну дискусію і неформальне спілкування.

«Q-Club» виступив партнером Центру відносин США – Україна в організації міжнародної конференції «США – Україна: IV енергетичний діалог. Самодостатнє енергетичне майбутнє України до 2030 р.». Під час конференції обговорювалися актуальні питання енергетичної стратегії України, ефективного використання традиційних енергоресурсів, розвитку альтернативної енергетики, енерготранзитного потенціалу України. У конференції взяли участь високопосадовці, представники міжнародних енергетичних компаній, українських та міжнародних експертних організацій, посли та представники посольств Угорщини, США, Канади, Словаччини, Великобританії.

Особлива увага була приділена питанням енергетичної безпеки України та її оптимального енергетичного балансу, а також адаптації міжнародного досвіду, використання можливостей міжнародної співпраці, зокрема зі США, для здійснення таких необхідних сьогодні Україні енергетичних реформ. «Q-Club» завжди ставить собі за мету не лише аналізувати поточну ситуацію в українському енергосекторі, але й сприяти реалізації необхідних трансформацій, здатних забезпечити енергонезалежність України та енергоефективність її економіки, а також швидке та повноцінне її залучення до європейського енергетичного простору.

«В Україні зараз непроста ситуація, зокрема в енергетичному секторі. Тому дуже важливо, що є і активно працює така незалежна, відповідальна організація, як «Q-Club». Клуб порушує найактуальніші питання й прагне впливати на розв’язання найгостріших проблем. Тому я бажаю колегам і надалі розвиватися й працювати на благо України», – відзначив уже під час урочистого прийому Волтер Зарицький, керівник Центру відносин США – Україна, один із співзасновників «Q-Club».

Президент Клубу Олександр Тодійчук, у свою чергу, вітаючи членів і друзів Клубу із п’ятиріччям, відзначив: «Для громадської організації в Україні є значним досягненням вже те, що Клубу вдалося так довго і плідно працювати в наших надзвичайно складних умовах. Ми об’єднуємо потужних професіоналів із семи країн світу і сподіваємося, що наш досвід, наші зусилля, наша спільна енергія і надалі слугуватимуть своєрідним генератором для позитивних змін в енергетичному секторі і у громадянській свідомості нашого суспільства».

Загалом на всіх подіях протягом цього дня панувала атмосфера взаємно дружнього діалогу – відчувалося, що Клуб насправді об’єднав навколо себе однодумців, сповнених прагнення до ефективної співпраці. А особливої енергії урочистостям, безумовно, додав концерт оркестру New Era Orchestra під керівництвом диригента Тетяни Калініченко. Потужна й вишукана музика всесвітньо відомих композиторів дала гостям змогу і замислитися, і надихнутися, і сповнитися радості в передчутті різдвяних та новорічних свят.

«Q-Club» висловлює щиру вдячність своїм друзям та партнерам, всім, хто долучився до організації ювілейних заходів і вітає усіх із початком нового етапу діяльності, який планує наповнити новими потужними й ефективними проектами.

*Детальніше про конференцію читайте на сайті «Q-Club»

Теги