Q Club

«Синергія для реформування України»

11 липня. В УКРІНФОРМі відбулася презентація стратегічного плану Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) на 2013—2015 роки під назвою «Синергія для реформування України». У заході взяли участь: Віра Нанівська — президент МЦПД, Ігор Шевляков — старший аналітик МЦПД, Олександр Тодійчук — президент міжнародної громадської організації «Київський міжнародний енергетичний клуб» («Q-Club»), Том Купе — директор Київської школи економіки (KSE), Олег Рибачук — керівник громадської організації «Центр спільних дій» («Центр UA»).

Довідково. Стратегія МЦПД на 2013—2015 роки, яку було розроблено за підтримки Шведської агенції з міжнародного розвитку (SIDA), спрямована на досягнення двох цілей: створення внутрішньої системи повноцінного доброчесного врядування та забезпечення спроможності України до виконання Угоди про асоціацію з ЄС. «У Стратегічному плані ми консолідували у єдиний обов'язковий цикл проведення реформ наші знання і досвід щодо аналізу політики, впровадження інституційних змін, забезпечення підтримки політичних рішень та контролю за їх виконанням. Головним принципом нашої роботи є синергія з провідними мережами громадянського впливу, експертними та бізнес-групами», — йдеться у прес-релізі організації.

Підсумкові матеріали:

Синергія МЦПД з провідними мережами громадянського впливу стане рушійною силою у проведенні реформ в Україні — Віра Нанівська

Стати потужним ресурсним центром для підтримки реформ в Україні у синергії з провідними мережами громадянського впливу, експертними, бізнес-групами передбачає нова Стратегія діяльності Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) до 2015 року.
На цьому наголосила президент МЦПД Віра Нанівська на презентації Стратегії в УКРІНФОРМі.
«Стратегія МЦПД спрямована на досягнення двох цілей: створення внутрішньої системи повноцінного доброчесного урядування і забезпечення спроможності України до виконання Угоди про асоціацію з ЄС», — сказала В.Нанівська.
За її словами, протягом наступних трьох років МЦПД зробить вагомий внесок у створенні умов для виконання Україною майбутньої Угоди про асоціацію з ЄС через забезпечення повного циклу реформ у різних галузях, згідно з умовами Угоди: виконання Угоди про Енергетичне співтовариство, технічне регулювання (побудова нової системи згідно з нормами Acquis Communautaire та європейською практикою, демократичне врядування — забезпечення участі громадян у прийнятті рішень через інституційне запровадження європейських стандартів публічних консультацій.
Інструментами реформ стануть публічний документ про реформу, публічні консультації, інституційний і нормативний аудит, моніторинг і контроль виконання.
Партнерами МЦДП виступлять Київський міжнародний енергетичний клуб (Q-Club), Центр спільних дій (Центр UA), Київська школа економіки (KSE).
Як зазначив керівник «Центру UA» Олег Рибачук, Україна має бути готовою до підписання Угоди з ЄС, коли таке вікно відкриється. Угода передбачає виконання Україною певних зобов'язань, до яких країна ще не готова.
Стратегія розроблена за підтримки Шведської агенції з міжнародного розвитку (SIDA).

За матеріалами: «УКРІНФОРМ»

Теги