Q Club

Впровадження енергозберігаючих технологій в Україні – кращий досвід провідних компаній

29 листопада Міжнародний енергетичний центр ім. І. Люндіна Благодійного фонду Богдана Гаврилишина провів практичний семінар на тему «Впровадження енергозберігаючих технологій в Україні».

Олександр Тодійчук – директор Центру – розповів про ази енергозбереження в побуті та порівняв кількість енергоспоживання в Україні та Європейському Союзі.

У семінарі взяли участь представники провідних українських компаній-лідерів в сфері енергозбереження: «Колві Євротерм» та «VEKA Україна». Вони поділились цінним досвідом компаній міжнародного рівня та перспективами впровадження енергозберігаючих технологій в Україні.

Зокрема, слухачі дізнались про діючі і завершені проекти «Колві Євротерм» такі як переоснащення міста Трускавець, міста Буча та вражаючі ефекти економії від використання сучасних енергоефективних котлів. Заступник директора центру енергоменеджемента Олег Мирончук ознайомив з інформаційними технологіями диспетчерського керування режимами складних систем виробництва і розподілу теплової енергії, що дозволяє знизити витрату палива на 5-10%.

Компанія «VEKA Україна» є частиною Німецької групи компаній VEKA із представництвами по всьому світі, що виробляє ультрасучасні віконні профілі найвищої якості. Провідний спеціаліст компанії Костянтин Костюк розповів про характеристику якісних вікон – служити перешкодою для протягів, холоду і вологи, запобігати надлишковим тепловтратам і небажаному проникненню вологи та холоду в приміщення, знижувати шумове навантаження.

Практичний семінар супроводжувався жвавою дискусією та неабияким зацікавленням молодих слухачів з різних вузів та міст України.

Q-Club

Теги