Q Club

20 європейських трейдерів готові здійснювати реверс газу в Україну по території Словаччини

Близько 20 європейських газопостачальників, серед яких і найбільші трейдери ЄС, висловили бажання поставляти газ в Україну по території Словаччини.
Про це повідомив оператор словацької ГТС Eustream за результатами процедури Open Season з прийому заявок на реверс в Україну, передає прес-служба НАК «Нафтогаз України».
«Переконливі результати Open Season підтверджують, що поставки газу з ЄС в Україну — це комерційно привабливий і юридично бездоганний бізнес. Потужний український ринок дуже цікавий європейцям. Немає сумнівів у тому, що словацькі газотранспортні потужності в напрямку України матимуть попит не тільки по лінії Вояни — Ужгород, а й по одному з чотирьох недозавантажених магістральних газопроводів в пункті Велке Капушани », — зазначив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.
Eustream також повідомив, що нова точка інтерконекту Будніце, створена на лінії Вояни — Ужгород, увійде в словацьку ГТС. Її транзитні потужності будуть запропоновані учасникам ринку на стандартних недискримінаційних умовах.

oil-gas-energy.com

Теги