Q Club

Аргентина запрошує російські компанії до участі в розробці сланцевого родовища

Аргентина запрошує російські компанії до участі в розробці найбільшого сланцевого родовища Вака Муерта (Vaca Muerta — Мертва корова). Про це ІТАР-ТАРС повідомив головний координатор адміністрації президента Аргентини Яміле Куіспе.
За його словами, в рамках двосторонніх комерційних відносин з 1 по 10 жовтня в Аргентину прибуде російська делегація, до якої увійдуть члени уряду і представники ділових кіл нафтової і газової галузей.
В планах візиту відвідання провінції Неукен, де розташоване друге в світі за розмірами родовище нетрадиційних вуглеводнів Вака Муерта, повідомив Куіспе.
Ця зустріч повинна стати попередньою перед переговорами, які повинні пройти з великими російськими компаніями — «Газпромом», «Роснефтью», «Лукойлом» і «Газпром нафтою», — додав головний координатор адміністрації.
Крім того, Куіспе повідомив, що Аргентина зацікавлена ​​в залучення «Інтер РАО» і Газпромбанку до проекту з будівництва гідроелектростанції з інвестиціями в $ 1,8 млрд. Vaca Muerta — родовище нетрадиційних вуглеводнів, відкрите в 2010 році в провінції Неукен компанією Repsol-YPF. Його запаси оцінюються в 16 млрд барелів сланцевої нафти і 308 трлн кубічних футів сланцевого газу.

За матеріалами ІТАР-ТАСС

http://itar-tass.com/ekonomika

Теги