Q Club

Біомасова компанія Active Energy впевнена, що доб’ється зростання в Україні

Постачальник біопалива, британська компанія Active Energy, стверджує, що зосередження на діяльності в Україні має призвести до зростання.

Оприлюднюючи підсумки 2011 року, компанія підкреслила той факт, що в лютому цього року, через слабкий збут та відсутність замовлень, вона закрила свої підприємства у Великобританії, щоб зосередитися на операціях з біомасою в Україні.

Компанія повідомила, що ключовим для майбутнього успіху є робота з українськими партнерами, і висловила впевненість, що позиціонується на досягнення економічного зростання.

Фінансові показники компанії в 2011 році зазнали впливу стратегічних змін, йдеться в повідомленні компанії. За 12 місяців минулого року, дохід фірми склав 0,9 млн. фунтів стерлінгів у порівнянні з 3 млн. фунтів в 2010 році.

Річний збиток збільшився до 2,5 млн. фунтів стерлінгів (2 млн. фунтів збитків у 2010 році). У розрахунку на акцію, збитки склали 1,47 пенси в порівнянні з 1,95 пенсами у попередньому звітному періоді.

Станом на кінець 2011 року, готівкові запаси компанії становили 1 млн. фунтів стерлінгів (2010 році – 0,7 млн. фунтів).

Голова Active Energy Гевін Літтл повідомив інвесторам: «Оскільки 2011 рік був важким, про що свідчать наші результати, рада директорів вважає, що перенесення акценту виключно на біомасу та управління бізнесом на дуже ощадливій основі – одночасно з тим, як ми вибудовуємо свої позиції в Україні, – формують для Active Energy необхідний майданчик, щоб повернутися до зростання».

«Рада директорів вважає, що для Active Energy існують відмінні можливості, щоб позиціонувати себе на ринку біомаси в Україні, створюючи доступ до гарантованого постачання сировини з найвищими стандартами якості, і таким чином уможливлюючи розширення своєї клієнтської бази у Європі», додав він.

Як повідомлялося, Active Energy Ukraine, яка була придбана компанією в листопаді минулого року, має контракт з польською групою Medium Sp. Z o.o. на постачання деревної щепи в обсязі 80 тис. тонн на рік.

Active Energy заявила, що цьогоріч розраховує отримати 3 мільйони фунтів стерлінгів доходу від контракту на поставку деревної щепи для промислових електростанцій в Польщі.

За матеріалами: «Proactive Investors»

Теги