Q Club

Болгарія видасть всі необхідні дозволи для будівництва «Південного потоку»

Болгарія видасть всі необхідні дозволи для будівництва «Південного потоку», заявив прем'єр-міністр країни Бойко Борисов, слова якого наводить болгарське агентство БГНЕС. 
Борисов підкреслив, що він отримав повну підтримку і розуміння Євросоюзу, який вважає, що Болгарія не повинна бути винною і платити штрафи за зупинку проекту. 
«Таким чином, наша країна тепер може виконати свої зобов'язання про підготовчі заходи, особливо для морської частини трубопроводу і видати дозволи на будівництво», — сказав Борисов.  Борисов додав, що «якщо» Газпром «припинить проект, незважаючи на видані болгарською стороною дозволу, то це буде його вина, а не вина Болгарії». 
Раніше повідомлялося, що урядова делегація Болгарії була готова вже цього тижня вилетіти до Москви, щоб прояснити ситуацію з будівництвом «Південного потоку». 
У п'ятницю, за планами болгарського Міненерго, міністр енергетики РФ Олександр Новак і глава енергетичного відомства Болгарії Теменужка Петкова проведуть телефонні переговори по «Південному потоку». У ході бесіди може бути узгоджена дата особистої зустрічі міністрів двох країн. 
Президент Росії Володимир Путін і голова правління «Газпрому» Олексій Міллер 1 грудня оголосили в Анкарі, що РФ відмовляється від будівництва «Південного потоку», тому що проекту перешкоджає ЄС.  Він зазначив, що досі не отримано дозвіл Болгарії на вхід цього проекту у виняткову економічну зону країни.

За матеріалами ПРАЙМ

http://www.1prime.ru

Теги