Q Club

Chevron буде інвестувати в Україну

Під час проведення щорічних зборів акціонерів американської нафтової компанії Chevron Corp., яка є другою за величиною у світі, генеральний директор Джон Вотсон повідомив присутніх, що керівництво Chevron й надалі зацікавлене в освоєнні запасів сланцевого газу в Західній Україні й уважно стежить за розвитком українсько-російських відносин.

«Ми не відмовилися від намірів інвестувати в Україну. Це буде корисно для обох сторін», – інформувала прес-служба Chevron Corp. про наміри вищого менеджменту компанії.

Минулого місяця ЗМІ уже повідомили, що Львівська обласна рада переглянула договір із Chevron Corp. стосовно видобутку сланцевого газу на Олеській площі й усунула із попередніх умов посередника в особі компанії «СПК-Геосервіс», що пов’язана з колишнім міністром енергетики та вугільної промисловості Едуардом Ставицьким. Частку прибутку розміром у 10%, яка повинна була належати Ставицькому, вирішили передати для потреб місцевої громади.

Рішенню Львівської обласної ради передувала рекомендація Міненерговугілля про перегляд угод розподілу продукції (УРП) із компаніями Shell та Chevron, щоби прибрати зі схеми «непрозорих учасників з українського боку».

Довідка: у 2012 році в Україні відбулися три конкурси стосовно укладення УРП для Юзівської, Олеської та і Скіфської ділянок, які вибороли, відповідно, компанії Shell, Chevron та Exxon Mobil.

У грудні 2013 року, без проведення конкурсу, уряд України підписав УРП із компаніями Eni та EdF для розробки площ Суботино, Абіха, Маячна і Кавказька на шельфі Чорного моря.

http://uapress.info

Антисептические средства для профилактики и лечения местных инфекционных заболеваний (гнойных ран, ожогов, пролежней, язв, фурункулов и т. п.) в Киеве, Харькове, Донецке, Днепропетровске.

Теги