Q Club

Діючі тарифи на газ для населення збережуться до 1 квітня 2016 року – голова «Нафтогазу»

Діючі тарифи на природний газ для населення, встановлені НКРЕКП на початку 2015 року, збережуться до 1 квітня 2016 року.

Про це в інтерв'ю УНІАН повідомив голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

«До кінця зими тарифи на газ для населення залишаться на нинішньому рівні», — сказав Коболєв.

При цьому він зазначив, що нові параметри цін на газ для населення і теплокомуненерго буде введено урядом з 1 квітня 2016 року.

«Треба визнати, що сталася одна позитивна подія з огляду на планування тарифної політики щодо газу в Україні. Йдеться про глобальне падіння цін на сировину у всьому світі, що, не виключено, може вплинути на зміну графіка підвищення цін», — зазначив Коболєв.

За словами голови «Нафтогазу», питання зниження тарифів на газ для населення обговорюватиметься з місією МВФ, яка розпочала роботу 12 листопада.

Як раніше повідомляв УНІАН, глава «Нафтогазу» припускає зниження тарифів на газ для населення в разі падіння ціни на імпортне паливо нижче 209 дол. за тис. кубометрів.

Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), в рамках виконання умов меморандуму з ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом підвищила з 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 раза – до 3 600 грн за тисячу кубометрів палива при споживанні до 200 куб. м газу. В період міжсезоння – з 1 травня по 30 вересня – вартість природного газу становитиме 7 188 грн за тисячу кубометрів незалежно від обсягів споживання.

http://economics.unian.ua/energetics/

Теги