Q Club

ЄІБ надав Україні 400 мільйонів євро на розвиток ЖКГ

Європейський інвестиційний банк надав уряду України 400 млн євро на розвиток інфраструктури ЖКГ.Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
«Залучені кошти інвестуватимуться у централізоване теплопостачання та гаряче водопостачання; централізоване та нецентралізоване питне водопостачання, водовідведення; енергоефективність будівель; зовнішнє освітлення населених пунктів та поводження з побутовими відходами», — йдеться у повідомленні.
Як наголошується, це дасть змогу відновити інфраструктуру та забезпечить підвищення якості послуг, які надаються населенню.
Відповідне рішення прийнято урядом на засіданні 8 липня.
Передбачено, що залучення позики від ЄІБ для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» та встановлення плати підприємствам-учасникам проекту за надання кредиту на рівні 0,01%.
«Також затверджено проект розпорядження президента України „Про делегацію України для участі у переговорах з ЄІБ“. Метою створення делегації є проведення переговорів з ЄІБ щодо підписання Фінансової угоди», — повідомляє прес-служба.

Теги