Q Club

ЄС виділив Україні перші 5 млн євро на енергетичний сектор

Загальний бюджет програми становить 45 млн євро.

Європейський союз надав Україні перший транш у розмірі 5 мільйонів євро в рамках програми ЄС «Підтримка впровадження енергетичної стратегії України». Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні.

«Перший транш в рамках цієї програми є визнанням того, що Україна рухається в правильному напрямку реформування енергетичного сектору. Ми настійно заохочуємо до подальших кроків, зокрема, до прийняття закону про регулятора, ринок електроенергії, низки законів про енергоефективність, а також прийняття рішень щодо розподілу функцій „Нафтогазу“. ЄС рішуче продовжуватиме підтримувати реформи України в енергетичному секторі», — заявив голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

Програма допоможе Україні зменшити рівень забруднення довкілля, пов'язаного з виробництвом електроенергії, а також реформувати ринок електроенергії, покращити якість нафтопродуктів. Програма також підтримуватиме облаштування сховищ для нафти та нафтопродуктів. Загальний бюджет програми становить 45 мільйонів євро.

Нагадаємо, Єврокомісія вирішила виділити Україні 100 млн євро допомоги на децентралізацію.

www.rbc.ua

Теги