Q Club

Європейські енергоконцерни показали «Укртрансгазу» сучасні технології діагностики техстану ГТС

Головні фахівці технічних підрозділів ПАТ «Укртрансгаз» провели робочу зустріч із представниками європейських енергетичних концернів Е.ОN Technologies і Open Grid Europe з питань обміну досвіду у сфері експлуатації газотранспортної системи. Про це повідомили у прес-службі ПАТ «Укртрансгаз».
Дана зустріч проходила протягом п'яти днів у м. Ессен (Німеччина), під час якої було приділено увагу актуальним питанням діагностики технічного стану об'єктів газотранспортних систем. У тому числі було розглянуто європейський досвід використання прогресивних пристроїв і технологій в системі магістральних газопроводів і газорозподільних станцій.
Зі свого боку, фахівці ПАТ «Укртрансгаз» презентували європейським колегам свій досвід проведення внутрішньотрубної діагностики та визначення потенційно небезпечних стрес-корозійних ділянок газопроводів.
«Накопичений досвід науково-технічного співробітництва з європейськими колегами сприяє подальшому впровадженню прогресивних методів роботи на газотранспортних підприємствах», — прокоментували подію у відділі зв'язків із громадськістю та пресою.
Крім того, була проведена виробнича екскурсія, під час якої фахівці ПАТ «Укртрансгаз» ознайомилися з особливостями організації ремонтних робіт по ліквідації наслідків аварії на газопроводах у порту.
Нагадаємо, що 28 квітня 2014 року в ПАТ «Укртрансгаз» відбулася зустріч із представниками концерну E.ON (Німеччина) під час якої було підписано програму робіт на поточний рік, у рамках діючої Угоди про науково-технічне співробітництво. Програма передбачає такі основні теми: модернізація та реконструкція компресорних станцій, промислова безпека газотранспортної системи, підземне зберігання газу, забезпечення надійної та ефективної роботи ГТС та ін.

Теги