Q Club

«Газпромбанк» вимагає від компанії Фірташа терміново віддати 842,5 мільйона

«Газпромбанк» вимагає від компанії «Остхем Холдинг Лтд» українського бізнесмена Дмитра Фірташа терміново погасити кредит на 842,5 мільйона доларів.
Про це повідомляє прес-служба банку.
«У зв'язку з нездатністю „Остхем Холдинг Лтд“ виконати зобов'язання перед ГПБ за кредитним договором на суму 842,5 млн доларів, банк змушений оголосити кредит і нараховані за ним відсотки терміновими до погашення», — йдеться в повідомленні.
Як зазначається, у разі непогашення кредиту і нарахованих за ним відсотків 30 грудня 2014 року, як це передбачено кредитною угодою з урахуванням раніше наданої банком згоди на пролонгацію кредиту до кінця 2014 року, діючи відповідно до наявних забезпечувальних договорів, банк пред'явить вимогу про погашення кредиту до поручителів за кредитною угодою — чотирьом заводам з виробництва мінеральних добрив, що входять до Групи «Остхем», і зверне стягнення на надане заводами забезпечення — заставу 5,679 млрд кубометрів газу в ПГС в Україні.
Раніше повідомлялося, що компанія Ostchem придбала 5 млрд кубометрів газу «Газпрому» для закачування в ПСГ України за рахунок кредиту «Газпромбанку».
Ostchem — керуюча компанія, яка координує стратегію шести підприємств азотної хімії, належать Group DF Дмитра Фірташа: українські концерн «Стирол», “Сєв е родонецьке об'єднання «Азот», черкаський «Азот», «Рівнеазот», а також «Нітроферт» (Естонія), «Таджик Азот».

Теги