Q Club

Кількість аварій на магістралях у РФ в 8 разів більше, ніж в Україні: наші колеги забувають, хто саме побудував всю ГТС СРСР, — «Нафтогаз»

Порівняльний аналіз аварійності на магістральних газопроводах України та Росії свідчить про те, що кількість великих аварій на тисячу кілометрів магістралей на російській території в 7,77 разів більше, ніж в Україні.

Про це повідомляє НАК «Нафтогаз», передає Цензор.НЕТ з посиланням на Радіо Свобода.

Таким чином, відзначають в компанії, українська ГТС набагато надійніше російської. Такий висновок випливає з дослідження, зробленого експертам ПАТ «Укртрансгаз» на основі власних даних та інформації, опублікованої ВАТ «Газпром».

«У розрахунок бралися тільки аварії, які призвели до розгерметизації і призупинення транспортування газу. Підраховувалася кількість позаштатних ситуацій в обох країнах на тисячу кілометрів магістралей протягом 1996—2014 років », — йдеться в повідомленні.
За даними компанії, за останні 10 років на українських магістральних газопроводах сталося п'ять великих аварій в порівнянні з тим, що на магістральних газопроводах російського «Газпрому» відбулися близько 200 аварій.
За словами фахівців «Укртрансгазу», порівняно висока надійність українських газопроводів обумовлена ​​постійною роботою компанії над вдосконаленням систем безпеки газотранспортної системи із застосуванням кращого світового досвіду.
«Кількість великих аварій на 1 тис. км магістралей на території Російської Федерації в 7,77 разів більше, ніж в Україні. Це щодо надійності та професіоналізму. Дивно, що наші колеги забувають, хто саме побудував всю ГТС СРСР», — написав на своїй сторінці в Фейсбук глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Цензор.НЕТ

Теги