Q Club

Міненерговугілля пропонує РФ негайну угоду про купівлю електроенергії

Міненерговугілля звертається до міністра енергетики РФ з пропозицією невідкладно укласти угоду купівлі-продажу електроенергії за внутрішніми російськими цінами, а також без передоплати.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.
У відомстві зазначають, що у суботу, 27 грудня, засоби масової інформації Росії від імені заступника голови уряду Російської Федерації Дмитра Козака поширили заяву про готовність російської сторони постачати Україні електроенергію з енергоринку Росії на пільгових умовах — за внутрішніми російськими цінами, а також без передоплати.
«Як відомо з відкритих джерел, ціна електроенергії на енергоринку Росії на сьогодні складає близько 2100 рублів (без ПДВ) за 1 МВт, що за офіційним обмінним курсом у гривні дорівнює приблизно 688 гривень за 1 МВт», — передає прес-служба Міненерго.
Це значно нижче оптової ринкової ціни на українському енергоринку, яка в грудні 2014 року складає 941 гривню за 1 МВт.
«Відповідно до цієї заяви, а також до отриманої раніше попередньої пропозиції від ВАТ «ІнтерРАО» про укладання прямої угоди з ДПЗЕД «Укрінтеренерго», Міністерство енергетики та вугільної промисловості України звертається до міністра енергетики Російської Федерації О.В. Новака з пропозицією невідкладно укласти угоду купівлі-продажу на вищевикладених умовах», — йдеться у повідомленні.

Теги