Q Club

«Нафтогаз» має намір до 1 червня затвердити план реструктуризації компанії

У компанії відзначили, що процес відділення функції оператора ГТС необхідно розпочати не пізніше 1 червня

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» готова почати впровадження плану реструктуризації з урахуванням коментарів секретаріату Енергетичного співтовариства найближчим часом. Про це повідомляє прес-служба компанії.

У компанії вважають, що пропозиції Міненерго по розділенню «Нафтогазу» повинні бути доопрацьовані з урахуванням вимог, висунутих секретаріатом Енергетичного співтовариства, і надані Кабміну для прийняття як План реструктуризації компанії з метою відокремлення діяльності з транспортування природного газу.

Наголошується, «Нафтогаз» готовий почати впровадження плану реструктуризації, тільки в ньому будуть враховані зауваження СЕС, а документ буде офіційно затверджений урядом. Компанія повністю поділяє думку СЕС про те, що потрібно затвердити чітку дорожню карту і почати процес відокремлення функції оператора ГТС не пізніше 1 червня.

«Нафтогаз повністю усвідомлює терміновість впровадження Третього енергетичного пакету з метою розвитку ефективного ринку газу в Україні і підтвердження статусу України як надійного транзитного партнера», – зазначив глава компанії Коболєв.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» має намір закуповувати імпортний природний газ у третьому кварталі 2016 року за мінімальними цінами.

За матеріалами: «РБК-Україна»

Теги