Q Club

«Нафтогаз» має намір оскаржити у суді рішення Київради щодо постачання енергоресурсів боржникам

НАК «Нафтогаз України» має намір через суд оскаржити рішення Київської міської ради про безперебійних поставках енергоресурсів споживачам Києва. Про це повідомляє прес-служба НАК.
«НАК „Нафтогаз України“ звернулася в суд з проханням визнати незаконним та нечинним з моменту прийняття рішення Київської міської ради щодо безперебійних поставок енергоресурсів комунальним установам і приватним споживачам Києва, які мають заборгованість за спожиті комунальні послуги та енергоносії. Зазначене рішення № 264/1129 Київська міська рада прийняла 19 березня 2015 року», — йдеться в повідомленні.
У НАК зазначили, що дане рішення суперечить ряду норм закону «Про засади функціонування ринку природного газу» та інших нормативних актів.
На думку глави «Нафтогазу» Андрія Коболєва, реалізація рішення Київради призведе до масових неплатежів в енергетичному секторі та припинення постачань енергоресурсів.
«Однією з найбільш добросовісних категорій платників є населення. При цьому за газ, поставлений ПАТ „Київенерго“ для виробництва електроенергії в поточному році „Нафтогаз“ не отримав жодного платежу», — відзначили в компанії.
При цьому у «Київенерго» також існує заборгованість за газ для забезпечення населення гарячим водопостачанням та опаленням. Підприємство має борг у розмірі 3,7 млрд грн (у т. ч. 2,5 млрд грн за газ для виробництва електроенергії та 1,2 млрд грн за газ на виробництво тепла).
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Нафтогаз» почав відключати газ підприємствам-боржникам.

Теги