Q Club

Пліч-о-пліч у формуванні енергоефективної свідомості суспільства

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Київський міжнародний енергетичний клуб «Q-club» підписали угоду про співпрацю.

«Ми вважаємо цю подію знаковою», — говорить Голова Держенергоефективності Микола Пашкевич, коментуючи підписання. З його слів Київський міжнародний енергетичний клуб є достатньо відомою та впливовою організацією як у бізнес-середовищі так і серед громадськості. Він переконаний, що співпраця сприятиме ефективному донесенню ідей енергоефективності та енергозбереження до суспільства.

«Особливу увагу будемо приділяти роботі з молоддю та населенням, задля цього вже запланували низку спільних тематичних заходів. Скажімо, на початку жовтня, в рамках всеукраїнського Тижня енергоефективності, відбудеться семінар-тренінг «Утепли своє житло!». Це чудова нагода не тільки пояснити людям, як мінімізувати енерговитрати у власній оселі, а й показати на прикладі як саме потрібно утеплювати будівлю. І таких заходів, повірте, в нашій спільній діяльності буде немало!» — зазначив М.Пашкевич.

«Енергозбереження, енергоефективність, відновлювані джерела енергії мають посідати гідне місце в енергетичній системі України. Це шлях цивілізованих демократичних країн, це і реальні гарантії енергонезалежності нашої держави. Ми підтримували і будемо підтримувати політику Держенергоефективності в цих питаннях», — зазначив президент Київського міжнародного енергетичного клубу Олександр Тодійчук.

«Впевнений, що наша спільна просвітницька робота допоможе українцям не тільки заощаджувати кошти, а й зменшувати навантаження на довкілля», — повідомив О.Тодійчук.

Q-Club

Теги