Q Club

RWE не виключає можливості ведення бізнесу в Ірані

Німецька компанія RWE не виключає можливості ведення бізнесу в Ірані у разі зняття санкцій проти цієї країни. Про це сказала Trend офіційний представник RWE Стефані Мюллер.За її словами, компанія стежить за ходом обговорень і процесом переговорів щодо ядерної програми Ірану.
Вона зазначила, що RWE не робить жодних заяв з приводу своєї стратегії, зокрема щодо Ірану.«Ми завжди будемо дотримуватися вимог усіх державних нормативно-правових актів (включаючи санкції), але не виключаємо можливості ведення надалі бізнесу в Ірані у разі зняття санкцій», — сказала Мюллер.
На початку квітня поточного року в Лозанні після довгих консультацій Іран і «шістка» міжнародних посередників (США, Франція, Великобританія, Росія, Китай і Німеччина) зуміли домовитися з принципових параметрах майбутньої угоди щодо ядерної програми Тегерана.
Вони заявили про вироблення рамкового політичної угоди, яка має лягти в основу майбутнього всеосяжного договору про міжнародні гарантії виключно мирного характеру іранської ядерної програми в обмін на зняття міжнародних санкцій з країни.Іран і «шістка» повинні укласти остаточну угоду щодо ядерної програми Тегерана до 30 червня.Раніше іранське інформаційне агентство Fars з посиланням на інформоване джерело повідомило, що останнім часом Іран відвідували нафтові і торгові делегації країн, деякі з яких є членами ЄС. Члени цих делегацій зустрічалися з високопоставленими представниками Тегерана з питання імпорту нафти, газу країни, а також інвестицій у сферу видобутку нафти.   

За матеріалами

Теги