Q Club

Shell і Харківська облдержадміністрація підписали меморандум про соціальні інвестиції на 2014р

Shell і Харківська облдержадміністрація підписали меморандум про взаєморозуміння щодо діяльності у сфері соціальних інвестицій відповідно до Угоди про розподіл продукції ( УРП) на розвідку , розробку і видобуток вуглеводнів на Юзівській площі , розташованій на території Харківської та Донецької областей України .

Як повідомляє прес -служба Shell в Харківській області , підписи під документом поставили глава ХОДА Михайло Добкін і віце -президент Shell з розвідки та видобутку по Україні Грехем Тайлі .

Меморандум передбачає , що в 2014 р. соціальні інвестиції Shell складуть 2 млн.дол.

” У 2014 році інвестори профінансують соціальні проекти обласного значення в Харківській і Донецькій областях на суму по 500 тис.дол. І ще 1 млн.дол. Буде виділено на проекти районного та / або сільського значення в тих місцях , де інвестор буде вести геологорозвідувальні роботи ” , — зазначають у прес -службі Shell у Харківській області.

Передбачається , що соціальні інвестиції будуть зосереджені в сфері захисту навколишнього середовища , доступу до чистої питної води , водопостачання та очищення (утилізації) води в селах і містах Юзівської площі , охорони здоров'я, освіти , розвитку підприємництва ( для місцевих громад ) та ін.

Проекти для соціальних інвестицій будуть визначені з урахуванням думки консультаційного комітету , до якого увійдуть представники Shell , ТОВ ” Надра Юзівська ” , державних органів різних рівнів , місцевих громад та громадських організацій.

Під час відбору об'єктів соціальних інвестицій на 2014 рік перевага буде віддана проектам поліпшення добробуту громад саме тих сільських рад , на території яких буде розпочато геологічне вивчення надр згідно УРП.

Як повідомлялося , в 2012 році переможцем конкурсу на розробку Юзівської площі ( 7,886 тис. кв. Км , розташована на території Харківської та Донецької областей ) стала англо- голландська компанія Shell.

17 січня 2013 Харківська облрада більшістю голосів прийняв рішення про погодження проекту Угоди про розділ продукції між Україною та компаніями Shell , “Надра Юзівська ” при розробці. Юзівської площі.

24 січня 2013 Україна підписала угоду про розподіл продукції ( УРП) на 50 років з компанією Shell , яка інвестуватиме і добувати газ на Юзівської площі .

12 вересня о Гаазі ТОВ ” Надра Юзівська ” і Royal Dutch Shell підписали операційну угоду, яка фактично дозволяє розпочати роботи на Юзівському родовищі природного газу.

Interfax-Україна

Теги