Q Club

У Венесуелі держслужбовці будуть працювати два дні на тиждень заради економії електроенергії

Працювати будуть тільки по понеділках і вівторках. Венесуельських держслужбовців перевели на дводенний робочий тиждень.

Держслужбовці у Венесуелі тепер будуть працювати тільки два дні на тиждень, до такого рішення уряд країни змушений вдатися у якості енергозберігаючої заходи, пише Reuters.
«З завтрашнього дня, принаймні, два тижні, у нас будуть середа, четвер і п'ятниця як неробочі дні для державного сектора», — заявив президент Венесуели Ніколас Мадуро в своїй щотижневій телевізійній програмі. Виняток буде зроблено лише для «тих завдань, які є фундаментальними і необхідними».

До таких заходів влада країни змушена вдатися у зв'язку з критично низьким рівнем води на ГЕС імені Симона Болівара («Гурі») через сильну засуху. Ця ГЕС є основним виробником електроенергії у Венесуелі.
Ще раніше, на початку квітня, влада країни зробила п'ятницю неробочим днем. Також у ці дні не працюють і навчальні заклади всіх рівнів. Крім того, після декількох місяців позапланових відключень електроенергії, уряд почав планові відключення електрики, ввівши чотиригодинний ліміт на її подачу на більшій частині території Венесуели, який діятиме протягом 40 днів. Це стало причиною протестів людей в країні. Нагадаємо, опозиції у Венесуелі дозволили провести референдум за відставку президента країни.

За матеріалами Reuters та Дзеркала тижня

Теги