Q Club

Угорщина в жовтні вибере проектувальника ділянки «Південного потоку» у напрямку Австрії

Проектувальника угорської ділянки трубопроводу «Південний потік» в напрямку Баумгартена (Австрія) виберуть до кінця жовтня, повідомляє «Газпром».
Дане питання обговорювалося в рамках робочої зустрічі голови правління «Газпрому» Олексія Міллера і прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.
Сторони відзначили, що проект реалізується за графіком.
В даний час в Угорщині йде конкурс на вибір підрядника для виконання проектно-вишукувальних робіт, територіального планування та оцінки впливу на навколишнє середовище за маршрутом угорської ділянки «Південного потоку» в напрямку австрійського Баумгартена.
Перший газ по газопроводу Угорщина отримає на початку 2017 року. Крім цього на переговорах йшлося про надійність і стабільність поставок газу в майбутній зимовий період.
У липні 2014 Віктор Орбан заявляв, що Угорщина не має наміру відмовлятися від будівництва газопроводу «Південний потік», незважаючи на те що офіційний Будапешт у цілому підтримує Київ.
Як раніше повідомлялося, ЄС заблокував реалізацію проекту «Південний потік», вимагаючи його імплементації з третім енергопакетом ЄС. Європарламент також наполягає на розірванні міжурядових угод Росії з країнами Південної Європи по будівництву газопроводу «Південний потік». Єврокомісія може обговорити ситуацію з проектом «Південний потік» 26 вересня в Берліні на тристоронній зустрічі з питань поставок газу за участю Росії, України і Євросоюзу.

Теги