Q Club

Українські діти за чисту енергію!

21 червня 2012 р. під аркою «Дружби Народів» в Києві пройшла ексклюзивна промо-акція для дітей та молоді «Ми за чисту енергію» в рамках Європейського Тижня сталої енергетики. Захід організовано Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, Київським Міжнародним Енергетичним Клубом «Q-club», Благодійним Фондом «Богдана Гаврилишина» за підтримки Європейської Комісії.
Промо-акція розпочалася запальними танцями, лозунг яких «Будь активним і енергоефективним» гостям заходу запам'ятається надовго завдяки експресивності ведучих-хореографів. Катерина Білявська й Антон Давиденко з проекту «Танцюють всі» демонстрували публіці, як ефективно використовувати енергію тіла в таких танцях, як сальса й хіп-хоп. В той час, як Анатолій Фролов з телепроекту «Майданс» та Ігор Воровик, викладач хореографічної студії «Па», вчили дітей танцювати електроданс.
Після танців, наймолодших учасників акції запросили відвідати майстер-клас із живопису. Діти малювали вітряки, гідростанції, «розумні» будинки, електромобілі. Як виявилось, сучасне підростаюче покоління достатньо поінформоване з питань енергоефективності та відновлюваних джерел енергії. На всі запитання ведучих діти відповідали без вагань, наввипередки розповідаючи про енергоефективні лампочки, вітряки й економію енергії вдома.
Після творчої частини й інтерактивних ігор, дітей нагородили подарунками та заохочуваними призами. Окрім того, вони мали змогу відвідати виставку малюнків та поробок учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Діти за чисту енергію-2012».

Детальніше

Теги