Q Club

Україна і Єврокомісія починають моніторинг потоків природного газу по території країни

Україна і Європейська комісія домовилися почати роботу зі спільного моніторингу потоків природного газу через територію країни і створити робочу групу з метою оперативної взаємодії з газових питань. Про це йдеться в повідомленні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

“Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан здійснив робочий візит до Брюсселя, в рамках якого зустрівся з віце-президентом ЄК, комісаром ЄС з питань енергетики Гюнтером Оттінгером. Сторони домовилися створити робочу групу з метою оперативної взаємодії з газових питань і почати роботу для спільного моніторингу потоків природного газу територією України. Для цього найближчим часом буде підписано відповідний документ “, — йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, Продан і Оттінгер також обговорили питання забезпечення енергетичної безпеки України та Європейського Союзу, в тому числі в контексті припинення поставок російського газу в Україну, і можливості відновлення тристоронніх консультацій між Україною, ЄС і Росією з газових питань.

Нагадаємо, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» заявляє про пропозицію Європейської комісії європейським компаніям розглянути можливість придбання російського газу для закачування в українські підземні сховища.

http://ukranews.com

Теги