Q Club

«Укрнафта» припинила видобуток нафти і газу на трьох родовищах

Видобуток припинено на Юр'ївському, Голубовском і Лопушнянськом родовищах у зв'язку з відкликанням ліцензій.

ПАТ «Укрнафта» припинила видобуток нафти і газу на Юр'ївському, Голубовском і Лопушнянськом родовищах у зв'язку з відкликанням ліцензій. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

«Це вимушене рішення про припинення видобутку на трьох родовищах, ПАТ „Укрнафта“ є безпрецедентним для компанії. Припинення видобутку спричинить за собою незворотні наслідки — значні витрати на фінансування заходів з консервації свердловин, а можливо, спричинить їх фізичну ліквідацію, а також рекультивацію земель, виникнення ризиків екологічного характеру, порушення умов розробки родовищ вуглеводнів та інші», — заявив голова правління компанії Марк Роллінс

В даний момент «Укрнафта» дає щомісяця приблизно 125 тисяч тонн нафти, 11 тисяч тонн скрапленого газу і 110 млн куб. природного газу.

Нагадаємо, в січні Державна служба геології та надр України призупинила дію спецдозволів ПАТ «Укрнафта» на надрокористування по Голубовскому (Дніпропетровська область), Юр'ївському (Дніпропетровська область) і Лопушнянскому (Чернігівська область) родовищ.

«Укрнафта» оскаржить це рішення в Окружному адміністративному суді Києва.

www.rbc.ua

Теги