Q Club

Відбулася підсумкова конференція за результатами першого року реалізації програми Благодійного фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну»

5 грудня 2013 року у приміщенні Великого конференц-залу Національної Академії Наук відбулася підсумкова конференція за результатами першого року реалізації програми Благодійного фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну».
Першою частиною конференції стала робоча зустріч учасників програми, які мали можливість дослідити досвід ефективних країн Європи, а саме Австрії, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції та Швейцарії та презентувати його гостям.
Учасники програми — це молоді громадяни, які пов’язують своє майбутнє з Україною і прагнуть покращити її стан. Вони мають певні знання про світ та володіють іноземними мовами. Вони є професійні, етичні, активні в громадському чи політичному житті та показують, що насправді вміють працювати в командах.
Наступним їхнім завданням було створити модель нового ефективного архітектурного ладу України. Працюючи у групах, учасники мали нагоду обговорити усі актуальні питання України, подискутувати щодо необхідності перезавантажень у економічній, політичній, соціальній та екологічній політиці.
Неабиякого натхнення надавали настанови Богдана Дмитровича Гаврилишина протягом усієї конференції. «Україна має величезний потенціал, але для його ефективного використання потрібні трансформації економічної , соціальної систем та політики щодо навколишнього середовища» — зазначив член Римського Клубу.
Президент Київського міжнародного енергетичного клубу пан Олександр Тодійчук висловив думку, що зміни починаються вже з нашого побуту, тому варто ставити наголоси на поширенні європейського досвіду у сфері енергоощадливості, енергозбереженні та енергоефективності.
До другої частини конференції могли долучитися усі охочі послухати звернення Блаженнішого Любомира Гузара та відомого політика, дипломата і письменника Юрія Щербака. Також у другій частині було представлено зведені презентації по обраним країнам.
Більше інформації та фотозвіт Ви зможете знайти на сайті Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина.

Теги