Q Club

Виставка «Вогонь і Вода вашого будинку » отримала підтримку від Київського міжнародного енергетичного клубу « Q- Club »


Київський міжнародний енергетичний клуб «Q- Club » надав підтримку II спеціалізованій виставці систем домашнього опалення та водопостачання «Вогонь і Вода вашого будинку ».

Київський міжнародний енергетичний клуб активно виступає за впровадження нових енергоефективних технологій , практику розумного використання і заощадження енергії разом з розвитком природних і поновлюваних джерел енергії; веде активну просвітницьку діяльність з метою підвищити культуру енергоспоживання в нашому суспільстві.

Саме тому « Q- Club » підтримує і заохочує подібні ініціативи як виставка «Вогонь і Вода вашого будинку ». Адже підвищення обізнаності з ефективного використання енергії буде сприяти поліпшенню умов та якості життя , нести нову культуру загальносвітових і національних стандартів споживання енергії , а найголовніше — допоможе грамотно використовувати власні кошти , мінімізуючи поточні втрати і інвестуючи в ефективне майбутнє.

Відвідувачам. Запрошуємо Вас на ІІ виставку систем опалення та водопостачання «Вогонь і Вода вашого будинку » , яка пройде 7-10 листопада у ВЦ « КиївЕкспоПлаза» ! Вас чекають новинки енергоефективного опалювального обладнання від українських і зарубіжних виробників , прогресивні системи водопостачання та водоочистки; все для басейнів , захисту будинку від стихій ; а також насичена програма заходів з цікавими семінарами , форумами і конференціями .

Відвідати виставку можна безкоштовно , просто замовивши онлайн запрошення . На сьогоднішній день 876 осіб скористалися зручною системою онлайн -реєстрації і більше 17 200 запрошень отримали відвідувачі профільних виставок та заходів .

Постачальникам обладнання для опалення та водопостачання. Якщо Ви зацікавлені в діалозі з кінцевим споживачем , Вас цікавить успіх і впевнений розвиток вашої компанії — запрошуємо до участі у виставці «Вогонь і Вода вашого будинку ». Виставка є єдиним українським спеціалізованим заходом у сфері систем домашнього опалення та водопостачання , який орієнтований в основному на кінцевого споживача .

Детальну інформацію про участь Ви можете дізнатися , зателефонувавши за номером (044) 383-18-54 або надіславши запит на електронну пошту : sales@s-team.kiev.ua .

Оригінал листа про підтримку від Київського міжнародного енергетичного клубу « Q- Club » можна подивитися нижче.

http://kamin-expo.com.ua

Теги