Q Club

Яценюк не бачить причин звільняти главу правління «Укрнафти», — нардеп

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк не бачить підстави для звільнення голови правління ПАТ «Укрнафти» Пітера Ванхєкє. Про це у своєму Facebook повідомила народний депутат від «Самопомочи» Вікторія Войцицька.
«Результат „зустрічі“ та „обговорення“ нальоту, намагаючись наздогнати пана прем'єр-міністра у коридорах Кабміну, питання про повернення контролю держави над Укрнафтою: Питання № 1: чому в порядку денному засідання наглядової ради „Укрнафти“ (заплановано на 29 травня, 14:00, в приміщенні НАК Нафтогаз) немає проекту рішення з усунення нинішнього глави правління Ванхєкє — відповідь: немає підстав», — написала Войцицька.
Зазначимо, Ванхєкє був призначений головою правління ще в лютому 2011 р.
Вікторія Войцицька,народний депутат України на своїй сторінці в фейсбук написала:” Результат «зустрічі» та «обговорення» нальоту, намагаючись наздогнати пана Прем'єр Міністра в коридорах КабМіну, питань щодо повернення контролю держави над Укрнафтою: Питання #1: чому в порядку денному засідання Наглядової Ради Укрнафти (заплановано на 29 травня, 14:00, в приміщенні НАК Нафтогаз) нема проекту рішення щодо відсторонення діючого Годови Правління Ван Хеке — відповідь: нема підстав. Мої аргументи щодо: невиплачений 1.7 млрд гривень дивідендів, 2 млрд гривень заборгованість перед бюджетом країни по податкам, катастрофічне падіння видобутку вуглеводнів — тільки газу на 1.2 млрд м3 в рік!!!! — не були прийняті як вагомі; 2) щодо необхідності негайного скликання наступного засідання Наглядової Ради Укрнафти задля усунення більшості в Правлінні (на сьогодні — це 6 людей, які є представниками міноритарних акціонерів, підконтрольних групі Приват) — відповідь: це буде зроблено на зборах акціонерів. Мій аргумент про те, що завдяки прийнятим змінам в Закон про Акціонерні Товариства — між іншим, спільно розробленим групою депутатів та Урядом!!! — та той факт, що Правління може змінити тільки Наглядова Рада — не були почуті Паном Прем'єр Міністром. 3) і останнє, Прем'єр Міністр наполегливо рекомендує звернутись до профільного Міністра, який, як я знаю, зараз на три дні відправлений саме Прем'єром у відрядження!!!! Я та мої колеги готові в будь-який час пояснити Пану Прем'єру як в найбільш швидкий, законний та оптимальний спосіб повернути контроль над Укрнафтою. Також сподіваюсь, що спільне звернення групи депутатів до Президента України щодо алгоритму дій, які необхідно зробити для повернення Укрнафти, буде їм прочитано найближчим часом, якого залишилось дуже мало. Дуже розраховуємо підтримку Президента. Ціна питання: поповнення бюджету Украіни більш ніж 4 млрд гривень протяго одного тижня!!! І це тільки початок!!!”
Нагадаємо, раніше Войцицька повідомила, що близько 100 бійців, які належать до охоронним структурам українського бізнесмена Ігоря Коломойського зайняли будівлю «Укрнафти».

Теги