Q Club

Про газ із «нетрадиційних» пластів в Україні професійно

14 березня 2013 року з 15.00 до 18.00 в Секційній залі Великого конференц залу Національної Академії Наук України відбудеться дискусія вітчизняних та закордонних науковців та фахівців про перспективи видобутку в Україні природного газу із сланцевих та інших «нетрадиційних» пластів.

В дискусії приймуть участь представники Академії наук України, провідні геологи та видобувники нафти та газу України, а також фахівці компаній Shell та Chevron, представники видобувних компаній Великої Британії та Польщі, які ведуть пошук та розробку покладів газу із «нетрадиційних» порід в своїх регіонах, а також ряд послів і представників посольств із країн, які володіють покладами газо- і нафтоносних сланців.

P.S. В останні місяці до Київського міжнародного енергетичного клубу «Q-club» адресовано багато звернень та пропозицій з проханням сприяти організації в Києві професійної та відкритої для мас-медіа дискусії щодо перспективи видобутку в Україні природного газу із «нетрадиційних» пластів, тому ми проявили ініціативу в організації дискусії і маємо надію на успішне її проведення.

За матеріалами: «Q-Club»

Теги