Q Club

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Діти за чисту енергію»

21 грудня в Театрі юного глядача пройшла п'ята щорічна виставка-презентація робіт-учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Діти за чисту енергію». На виставці було представлено близько 200 тематичних робіт з усіх регіонів України.

Виставку відкрив Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Микола Пашкевич: «Цього року наш конкурс дещо унікальний. Вперше, за роки його проведення, діти не тільки малювали, а й спробували свої сили у виготовлені реально діючих макетів вітряків, будинків з сонячними панелями, енергоефективних освітлювальних пристроїв. Окрім цього, учасники попрактикувались у мистецтві фотозйомки. Й знаєте, результат вражаючий. Барвисті та яскраві фото, цікаві макети, надзвичайно креативні малюнки”, зазначив він.

Олександр Тодійчук, президент Київського міжнародного енергетичного клубу «Q-Club» у своєму вступному слові відмітив обдарованість та талановитість дітей, які через творчість проявляють свою зацікавленість до таких важливих питань як раціональне використання енергоресурсів, енергоефективність та відновлювальні джерела енергії. Та закликав дітей також впливати на поведінку енергоощадності батьків, друзів і знайомих.

Після урочистих промов – церемонія нагородження. Серед найкращих -унікальний макет діючого млина 10-річного Сергія Тишковця з Полтавщини; миловидний макет еко-будинку «Вітру й сонця вистачить на всіх» 13-річного Івана Брича зі Львівщини; декоративний виріб «Ламповий бонсай» 10-річної Вікторії Франчук з Луцька, макет млина Микити Чорноштана з Житомирщини, макет «Енергія природи – дорога в майбутнє» Олександра Вербовського з Чернівців, «Енергоефективной будиночок» Юлії Павлюк з Луцька.

Загалом цінні подарунки та заохочувальні призи отримало майже півсотні школярів. Проте на цьому сюрпризи для юних енергозберігачів не закінчилися. Професійні актори Театру юного глядача підготували для переможців та учасників унікальну тематичну інтермедію з питань енергоефективності та енергозбереження, ряд веселих вікторин та конкурсів.

Конкурс та Виставка пройшли за участю Київського міжнародного енергетичного клубу «Q-Club» та за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.