Q Club

Екскурсія на завод німецьких віконних профілів

15 березня 2013 року Міжнародний Енергетичний Центр ім. І. Люндіна організував екскурсійну поїздку учасників освітньої програми з енергозбереження на завод німецької компанії VEKA, що знаходиться в Броварському районі Київської області. Дане представництво в Україні є частиною всесвітньої мережі груп компаній VEKA, що займається виготовлення віконних профілів.

Німецька якість славиться по всьому світі, і на заводі в Броварському районі наші учасники переконались, що якість продукції є дуже високою і відповідає усім європейським стандартам. Секрет супер стійких та енергоефективних профілів полягає у змішуванні інноваційних матеріалів, якісному обладнанні, відповідальному підході до роботи та споживачів і постійному прагненні до вдосконалення.


Усі бажаючі могли, під наглядом кваліфікованих спеціалістів, самотужки розпиляти віконні профілі, склеїти та відшліфувати їх. Також групі було продемонстровано цікаві досліди із продукцією, щоб підтвердити витривалість і якість, до прикладу, замороження і розігрівання, розчавлення під важелем та стійкість до ударів.

Окрім того, після практичної екскурсії, було проведено активну дискусію щодо енергоефективності пластикових вікон, переваги та недоліки, правильне встановлення віконних конструкцій та інші цікаві речі, пов’язані із енергозбереженням в побуті.

Q-Club

Теги