Q Club

Джеймс Баун: Я би так сформулював слоган «Q-Club»: «Енергетична експертиза – задля блага України»

Джеймс Баун,
член Київського міжнародного енергетичного клубу «Q-Club», президент / генеральний директор компанії Vanco Prykerchenska Ltd

Вітаю всіх членів «Q-Club» із п’ятиріччям напруженої роботи та успіхів. «Q-Club» поступово створює простір для себе і плекає відмінну репутацію. Я би так сформулював слоган «Q-Club»: «Енергетична експертиза – задля блага України». Кожен член «Q-Club» має величезний досвід і знання у сфері енергетики. Це є основою для створення потужної команди яскравих особистостей, що працює як дорадчий орган. Не хотів би вживати слово «лобі», бо воно може мати негативний відтінок.

Нам потрібно розширювати присутність у медіа-просторі, щоб наша незалежна експертна думка була почута й оцінена. Ми як експертний орган маємо висловлювати позицію щодо всіх гострих питань в українському енергетичному секторі, таких як прискорення розвитку власного видобутку нафти й газу в Україні, видобуток сланцевого газу, відновлювані джерела енергії, зелений тариф, вплив на навколишнє середовище різних енергетичних технологій, зміни в законодавстві тощо.

На жаль, в Україні нічого не відбувається без політичної волі. Останніми роками політична воля вочевидь зростала, що проявилося зокрема й у поліпшенні законодавства у сфері енергетики. Ми маємо сприяти подальшому вдосконаленню законодавства. Україна потребує таких неполітичних експертних органів, як «Q-Club». Тож я чекаю наступних п'яти років з великим ентузіазмом і впевненістю.

Теги